REGIONAL RUGBY RESULTS Saturday September 24
- Details
- Created on Saturday, 24 September 2022 19:09
- Last Updated on Saturday, 24 September 2022 19:30
- Published on Saturday, 24 September 2022 19:09
free to tweet us your kick off times and if your fixtures are free to see @swsportsnews
Frome packing down image courtesy/copyright MIKE SANGSTER
Chew Valley 51 Weston-super-Mare 10
Devonport Services 37 Brixham 18
Drybrook 18 Old Centralians 16
Exmouth 30 Camborne 39
Ivybridge 34 Lydney 39
Launceston 17 Okehampton 38
Regional 2 South Central
Grove 50 Devizes 24
Newbury Blues 41 Tottonians 17
Reading 13 Marlborough 57
Salisbury 7 Stow-on-the-Wold 34
Shipston on Stour 3 Witney 55
Swindon 30 Buckingham 24
Regional 2 South West
Crediton 17 Chard 3
Newton Abbot 39 Bridgwater & Albion 13
North Petherton 17 Wadebridge Camels 38
Sherborne 19 Truro 24
St Austell 80 Wellington 0
Teignmouth 14 Sidmouth 56
Regional 2 Severn
Chosen Hill Former Pupils 31 Chippenham 27
Gordano 33 Trowbridge 19
Keynsham 21 Thornbury 49
Matson 94 Frome 22
Newent 38 Winscombe 39
Counties 1 Southern South
Combe Down 47 Blandford 10
Frome II 0 Walcot 29
North Dorset 27 Swanage & Wareham 14
Royal Wootton Bassett II 33 Dorchester 24
Trowbridge II 13 Wimborne 41
Yeovil 44 Avonvale 3
Counties 1 Western North
Burnham-on-Sea 31 Old Bristolians 24
Cheltenham North 22 Avonmouth Old Boys 37
Chipping Sodbury 22 Nailsea & Backwell 64
Cinderford II 47 Midsomer Norton 0
Cleve 15 Longlevens 19
Clevedon 31 Barton Hill 33
Counties 1 Western West
Bude 3 Cullompton 38
Falmouth 12 Bideford 22 - abandoned
Kingsbridge 10 Topsham 13
Paignton 24 Tiverton 36
Penryn 29 Plymstock Albion Oaks 19
Wiveliscombe 22 Pirates Amateurs 42
Counties 2 Cornwall
Camborne SoM 20 St Austell II 29
Hayle 22 Bodmin 27
Helston 12 St Ives 37
Illogan Park 17 Saltash 51
Newquay Hornets vs Veor - awarded to Veor
Redruth II vs Liskeard-Looe - awarded to Redruth II
Counties 2 Devon
Barnstaple II 26 Exeter Saracens 21
Brixham II 14 Torquay Athletic 22
Honiton 50 Ivybridge II 27
North Tawton 13 Withycombe 15
South Molton 33 Devonport Services II 17
Tavistock 66 Exmouth II 7
Counties 2 Gloucestershire North
Cirencester 70 Cheltenham Saracens 7
Coney Hill 48 Brockworth 33
Gordon League vs Ross-on-Wye - awarded to Gordon League
Hucclecote 30 Old Richians 24
Old Centralians II vs Smiths Rugby - awarded to Smiths Rugby
Spartans (Gloucester) 3 Old Cryptians 39
Counties 2 Gloucestershire South
Bristol Saracens 36 Berry Hill 15
Clifton II 110 Drybrook II 14
Dings Crusaders II 28 St Mary's Old Boys 45
Dursley 10 Old Elizabethans 13
Frampton Cotterell 18 Whitehall 17
Lydney II 19 Bream 22
Counties 3 Gloucestershire North
Cheltenham Civil Service 5 Bredon Star 29
Chosen Hill FP II 0 Norton 7
Fairford 13 Matson II 26
Gloucester Old Boys 39 Widden Old Boys 7
Minchinhampton 17 Tewkesbury 33
Stroud 25 Old Patesians 19
Counties 3 Gloucestershire South
Aretians vs Frampton Cotterell II - postponed
Bishopston vs North Bristol - postponed
Cotham Park 22 Southmead 50
Old Bristolians II 12 United Bristol Hospitals 7
Old Colstonians 49 Broad Plain 9
St Brendan's Old Boys vs Ashley Down Old Boys- awarded to Ashley Down Old Boys
Counties 2 Somerset
Imperial 118 Tor 0
Minehead Barbarians 28 Avon 28
Old Redcliffians II 43 Hornets II 17
Oldfield Old Boys 26 Taunton II 21
St Bernadettes Old Boys 34 Yatton 33
Weston-s-Mare II 29 Wells 17 (played Friday)
Counties 3 Somerset North
Bristol Harlequins 14 Chew Valley II 42
Bristol Telephone Area vs Clevedon II - postponed
Midsomer Norton II 25 Oldfield Old Boys II 27
Nailsea & Backwell II 46 Gordano II 24
Old Sulians 24 Keynsham II 19
Winscombe II 10 Stothert & Pitt 61
Counties 3 Somerset South
Bridgwater & Albion II vs Wiveliscombe II- awarded to Wiveliscombe II
Chard II 15 Somerton 17
Hornets III 60 Yeovil II 5
Morganians 17 Castle Cary 33
Wellington II vs North Petherton II- awarded to North Petherton II
Wells II 0 Huish Tigers 41
Counties 2 Dorset & Wilts Central
Bradford-on-Avon 17 Amesbury 26
Corsham vs Wheatsheaf Cabin Crew- awarded to Corsham
Melksham 48 Westbury 0
Warminster 17 North Dorset II 14
Counties 2 Dorset & Wilts North
Devizes II 7 Royal Wootton Bassett III 17
Marlborough II 31 Chippenham II 24
Pewsey Vale 14 Sutton Benger 19
Swindon II 5 Calne 38
Counties 2 Dorset & Wilts South
Bridport vs Bournemouth III- awarded to Bridport
East Dorset Dockers 13 Wimborne II 31
Lytchett Minster 23 Weymouth & Portland 34
Oakmeadians 38 Swanage & W II 0
Counties 3 Dorset & Wilts Central
Corsham II 70 Warminster II 7
Melksham II 31 Bath Saracens 19
Sherborne II 38 Combe Down II 3
Counties 3 Dorset & Wilts North
Cricklade 14 Colerne 29
Minety II 34 Chippenham III 14
Swindon College Old Boys II vs Royal Wootton Bassett IV - awarded to Royal Wootton Bassett IV
Counties 3 Dorset & Wilts South
Ellingham & Ringwood II 24 Dorchester II 22
Oakmeadians II vs East Dorset Dockers II - awarded to Oakmeadians II
Poole 15 Salisbury III 28
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.