SW RUGBY results & postponements levels 5-10

england rugby1South West Premier
Drybrook vs Camborne – postponed
Exeter University vs Brixham – postponed
Exmouth 23 Bracknell 31
Ivybridge 17 Barnstaple 10
Launceston vs Weston-super-Mare – postponed
Maidenhead vs Okehampton – postponed

South West 1 East
Marlborough 22 Chippenham 8
Old Centralians 61 Beaconsfield 12
Old Patesians 22 Buckingham 29
Oxford Harlequins 11 Banbury 12
Royal Wootton Bassett 43 Wimborne 0
Salisbury 13 Trowbridge 19
Sherborne vs Windsor – postponed

South West 1 West
Devonport Services 22 Crediton 15
Hornets 50 Cleve 3
Keynsham vs Chew Valley – postponed
Lydney 43 Bridgwater & Albion 0
Newton Abbot vs Sidmouth – postponed
North Petherton 14 Thornbury 22

Southern Counties South
Frome 31 Devizes 5
North Dorset 7 Combe Down 7
Swanage & Wareham 15 Grove 19
Swindon 33 Thatcham 0
Swindon College Old Boys 8 Yeovil 6
Walcot vs Corsham – postponed

Western Counties North
Chipping Sodbury vs Cheltenham – postponed
Clevedon vs Bristol Saracens – postponed
Coney Hill 15 Barton Hill 38
Matson 10 Stroud 13
Midsomer Norton vs Spartans (Gloucester) – postponed
Old Bristolians vs Winscombe – postponed

Western Counties West
Honiton vs Cullompton – postponed
Kingsbridge vs Falmouth – postponed
Penryn vs Chard – postponed
Saltash vs Bideford – postponed
St Austell 15 Wellington 14
Teignmouth vs Wadebridge Camels – postponed
Tiverton vs Wiveliscombe – postponed

Cornwall/Devon
North Tawton vs Liskeard-Looe – postponed
Paignton vs Lanner – postponed
Pirates Amateurs vs Exeter Athletic – postponed
Plymstock Albion Oaks vs Bude – postponed
South Molton 0 Truro 25
Tavistock vs Torquay Athletic – postponed
Topsham vs Veor – postponed

Devon 1
Ilfracombe vs Exeter Saracens – postponed
New Cross vs Dartmouth – postponed
Old Plymothian & Mannamedian vs Buckfastleigh Ramblers – postponed
Old Technicians vs Totnes – postponed
Plymouth Argaum vs Torrington – postponed
Tamar Saracens vs Withycombe – postponed

Gloucester Premier
Chosen Hill Former Pupils vs Cheltenham Saracens – postponed
Frampton Cotterell vs Cheltenham North – postponed
Hucclecote vs Berry Hill – postponed
Longlevens vs Whitehall – postponed
Old Richians 17 St Mary's Old Boys 0 – postponed
Ross-on-Wye vs Widden Old Boys – postponed

Gloucestershire 1
Gloucester Old Boys 17 Fairford 14
Gordon League 13 Dursley 5
North Bristol 5 St Brendan's Old Boys 8
Old Colstonians vs Cirencester – postponed
Old Cryptians vs Smiths Rugby – home walkover
Old Elizabethans 8 Tewkesbury 0

Gloucestershire 2 North
Bream vs Cheltenham Civil Service – postponed
Bredon Star 91 Cainscross 10
Minchinhampton 22 Westbury-on-Severn 3
Painswick vs Norton – postponed

Gloucestershire 2 South
Aretians vs Broad Plain – postponed
Ashley Down Old Boys 12 Bristol Aeroplane Co 8
Southmead vs Kingswood – postponed
United Bristol Hospitals 5 Cotham Park 0 – abandoned

Somerset Premier
Minehead Barbarians vs Imperial – postponed
Old Redcliffians II vs Burnham-on-Sea – postponed
Oldfield Old Boys 0 Avon 12
St Bernadettes Old Boys vs Hornets II – postponed
Stothert & Pitt vs Wells – postponed
Tor vs Yatton – postponed
Weston-s-Mare II vs Nailsea & Backwell – postponed

Somerset 1
Bridgwater & Albion II vs Chew Valley II – postponed
Cheddar Valley vs Bristol Harlequins – postponed
Crewkerne vs Bath Old Edwardians – postponed
Keynsham II vs Old Sulians – postponed
Midsomer Norton II vs Taunton II – postponed
North Petherton II vs Wellington II – postponed

Somerset 2 North
Gordano II 27 Clevedon II 10
Hornets III vs Bristol Telephone Area – postponed
Nailsea & Backwell II vs Bristol Barbarians – postponed
Oldfield Old Boys II 14 Weston-s-Mare III 13
Walcot II vs Yatton II – postponed
Winscombe II vs Old Redcliffians III – postponed

Somerset 2 South
Minehead Barbarians II vs Somerton – postponed
Morganians vs Castle Cary – postponed
Wells II 10 Wiveliscombe II 8
Wyvern vs Tor II – postponed
Yeovil II 19 Burnham-on-Sea II 31

Somerset 3 North
Bristol Harlequins II 12 Old Culverhaysians 12 – abandoned
Chew Valley III vs Keynsham III – postponed
Stothert & Pitt II vs Winscombe III – postponed
Yatton III vs St Bernadettes OB II – postponed

Somerset 3 South
Cheddar Valley II vs Martock – postponed
Midsomer Norton III vs Chard III – postponed

Dorset & Wilts 1 North
Chippenham II 5 Calne 17
Marlborough II 5 Avonvale 10
Minety vs Frome II – postponed
Royal Wootton Bassett II 20 Melksham 24
Trowbridge II 56 Bradford-on-Avon 5
Warminster 10 Sutton Benger 33

Dorset & Wilts 1 South
Bournemouth III vs Blandford – postponed
Dorchester vs Wimborne II – postponed
Dorset Dockers 43 Salisbury II 12
Lytchett Minster 10 Oakmeadians 45
Puddletown 0 Weymouth & Portland 29
Sherborne II vs Swanage & W II – postponed

Dorset & Wilts 2 North
Combe Down II 19 Trowbridge III 24
Corsham II vs Colerne – postponed
Devizes II 7 Westbury 0
Melksham II vs Amesbury – postponed
Supermarine 26 Swindon II 12
Swindon College Old Boys II vs Pewsey Vale – postponed

Dorset & Wilts 2 South
East Dorset vs Dorchester II– postponed
Oakmeadians II 22 Swanage & W III 19
Poole 10 Wheatsheaf Cabin Crew 22
Salisbury III 5 North Dorset II 19
Wimborne III vs Bridport – postponed

Dorset & Wilts 3 North
Cricklade vs Bradford-on-Avon II – home walkover
Swindon III vs Royal Wootton Bassett III – postponed
Warminster II vs Chippenham III – postponed

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok