CSWPL FIXTURES - NOVEMBER 2011

Tuesday 1st November
Premier Division : 7.30pm
Bovey Tracey  v Dartmouth

Division One West : 7.30pm
Truro City  v Hayle
Wadebridge Town  v Foxhole Stars

Wednesday 2nd November
Division One East : 7.30pm
Newton Abbot Spurs v Stoke Gabriel

Friday 4th November
Premier Division : 7.30pm
Bodmin Town  v Buckland Ath
Liskeard Ath  v Launceston

Saturday 5th November
Devon Premier Cup 2nd Rd : 2pm ET & Pens
Braunton  v Newton Abbot Spurs
Exeter Civil Service v Abbotskerswell
Exmouth Town  v Sidmouth Town
Liverton Utd  v Bratton Fleming
Stoke Gabriel  v Barnstaple AAC
Topsham Town  v Galmpton Utd
Upton Ath  v Teignmouth
Wessex Rangers  v Crediton Utd

Cornwall Charity Cup 1st Rd : 1.30pm ET & pens
Dobwalls  v Foxhole Stars
Godolphin Atlantic v Callington Town
Illogan RBL  v Newquay
Mousehole  v Truro City
Penryn Ath  v Bude Town
Perranwell  v St Dennis
Porthleven  v Helston Ath
Probus   v Hayle

Premier Division : 3pm unless stated
Bovey Tracey  v St Austell
Dartmouth  v Camelford
Elburton Villa  v Penzance (2.15)
Falmouth Town  v Cullompton Rangers
Ivybridge Town  v Saltash Utd
Royal Marines  v Tavistock (2.15)
St Blazey  v Plymouth Parkway
Witheridge  v Torpoint Ath

Division One East : 2.15pm Unless stated
Alphington  v Ottery St Mary
Axminster Town  v Totnes & Dartington
Budleigh Salterton v Appledore (3pm)
University of Exeter v Okehampton Argyle

Division One West : 2.15pm Unless stated
Holsworthy  v Vospers Oak Villa (3pm)
Plymstock Utd  v Perranporth

Tuesday 8th November
Devon St Lukes Bowl : 7.30pm
Witheridge  v Cullompton Rangers

Premier Division : 7.30pm
Buckland Ath  v Dartmouth
Ivybridge Town  v Tavistock
Saltash Utd  v Penzance

Wednesday 9th November
Premier Division ; 7.30pm
Bodmin Town  v Liskeard Ath

Friday 11th November
Premier Division : 7.30pm
Plymouth Parkway v Buckland Ath

Saturday 12th November
Throgmorton Cup 2nd Round : 2.30pm
Bodmin Town  v Galmpton Utd

Premier Division : 3pm Unless stated
Camelford  v Royal Marines (2.15)
Dartmouth  v Falmouth Town
Elburton Villa  v Tavistock (2.15)
Launceston  v Saltash Utd
Penzance  v Witheridge
St Austell  v Liskeard Ath (2.15)
St Blazey  v Bovey Tracey
Torpoint Ath  v Cullompton Rangers

Division One East : 2.15pm Unless Stated
Axminster Town  v Appledore
Budleigh Salterton v Crediton Utd (3pm)
Exeter Civil Service v Okehampton Argyle
Liverton Utd  v Alphington
Newton Abbot Spurs v Exmouth Town (3pm)
Ottery St Mary  v Totnes & Dart (3pm)
Stoke Gabriel  v University of Exeter
Teignmouth  v Sidmouth Town

Division One West : 2.15pm Unless Stated
Callington Town  v Mousehole
Dobwalls  v Perranporth
Hayle   v Godolphin Atlantic
Helston Ath  v Truro City
Holsworthy  v Foxhole Stars (3pm)
Newquay   v Plymstock Utd (3pm)
Penryn Ath  v Vospers Oak Villa
Wadebridge Town  v St Dennis (3pm)

Tuesday 15th November
Premier Division ; 7.30pm
Falmouth Town  v Bodmin Town
Saltash Utd  v Ivybridge Town

Wednesday 16th November
Premier Division : 7.30pm
Penzance  v Torpoint Ath
Tavistock  v Liskeard Ath

Saturday 19th November
FA Vase 2nd Round : 3pm
Bemerton Heath Harl v Saltash Utd
Bitton   v Cullompton Rangers
Bodmin Town   v Larkhall
Bournemouth  v Torpoint Ath
Cadbury Heath  v Falmouth Town

Premier Division : 3pm Unless stated
Bovey Tracey  v Penzance
Dartmouth   v  Launceston
Liskeard Ath   v Witheridge
Royal Marines   v Elburton Villa (2.15)
St Austell  v Camelford (2.15)
Tavistock  v St Blazey

Division One East : 2.15pm Unless Stated
Alphington  v Galmpton Utd
Appledore  v Okehampton Argyle
Crediton Utd  v University of Exeter (3.00)
Exeter Civil Service v Stoke Gabriel
Exmouth Town  v Ottery St Mary (3.00)
Liverton   v Teignmouth
Sidmouth  v Newton Abbot Spurs
Totnes & Dartington v Budleigh Salterton

Division One West : 2.15pm Unless Stated
Callington Town  v Truro City
Dobwalls  v Vospers Oak Villa
Godolphin Atlantic v Wadebridge Town
Hayle   v Perranporth
Helston Ath  v Foxhole Stars
Mousehole  v Plymstock Utd
Porthleven   v Holsworthy
St Dennis   v Newquay

Tuesday 22nd November
Premier Division : 7.30pm
Falmouth Town  v St Blazey
Launceston   v Camelford
Plymouth Parkway v Royal Marines

Friday 25th November
Division One East : 7.30pm
Newton Abbot Spurs v Alphington

Saturday 26th November
Premier Division : 3pm Unless stated
Bodmin Town  v Royal Marines
Buckland Ath   v Launceston
Camelford  v Plymouth Parkway (2.15)
Cullompton Rangers  v Bovey Tracey
Liskeard Ath  v Ivybridge
Penzance   v Dartmouth
St Austell  v Falmouth Town (2.15)
St Blazey   v Witheridge
Tavistock  v Saltash Utd
Torpoint Ath  v Elburton Villa

Division One East : 2.15pm Unless Stated
Axminster Town  v Okehampton Argyle
Exeter Civil Service  v Crediton Utd
Liverton Utd  v Ottery St Mary
Sidmouth Town   v Exmouth Town
Stoke Grabriel  v Appledore
Teignmouth  v Galmpton Utd
Totnes & Dartington v Exeter University


Division One West : 2.15pm Unless Stated
Dobwalls  v Truro City
Foxhole Stars  v Penryn Ath
Holsworthy  v Helston Ath (3.00)
Perranporth  v Mousehole
Plymstock Utd  v Godolphin Atlantic
Porthleven   v Callington Town
St Dennis  v Hayle
Vospers Oak Villa v Wadebridge Town

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok