SW RUGBY full times & postponements levels 5-10
- Details
- Created on Sunday, 08 March 2020 06:16
- Last Updated on Saturday, 14 March 2020 06:01
- Published on Sunday, 08 March 2020 06:16
- Written by SWSN rugby fixtures secretary
Drybrook vs Camborne – postponed
Exeter University vs Brixham – postponed
Exmouth 23 Bracknell 31
Ivybridge 17 Barnstaple 10
Launceston vs Weston-super-Mare – postponed
Maidenhead vs Okehampton – postponed
South West 1 East
Marlborough 22 Chippenham 8
Old Centralians 61 Beaconsfield 12
Old Patesians 22 Buckingham 29
Oxford Harlequins 11 Banbury 12
Royal Wootton Bassett 43 Wimborne 0
Salisbury 13 Trowbridge 19
Sherborne vs Windsor – postponed
South West 1 West
Devonport Services 22 Crediton 15
Hornets 50 Cleve 3
Keynsham vs Chew Valley – postponed
Lydney 43 Bridgwater & Albion 0
Newton Abbot vs Sidmouth – postponed
North Petherton 14 Thornbury 22
Southern Counties South
Frome 31 Devizes 5
North Dorset 7 Combe Down 7
Swanage & Wareham 15 Grove 19
Swindon 33 Thatcham 0
Swindon College Old Boys 8 Yeovil 6
Walcot vs Corsham – postponed
Western Counties North
Chipping Sodbury vs Cheltenham – postponed
Clevedon vs Bristol Saracens – postponed
Coney Hill 15 Barton Hill 38
Matson 10 Stroud 13
Midsomer Norton vs Spartans (Gloucester) – postponed
Old Bristolians vs Winscombe – postponed
Western Counties West
Honiton vs Cullompton – postponed
Kingsbridge vs Falmouth – postponed
Penryn vs Chard – postponed
Saltash vs Bideford – postponed
St Austell 15 Wellington 14
Teignmouth vs Wadebridge Camels – postponed
Tiverton vs Wiveliscombe – postponed
Cornwall/Devon
North Tawton vs Liskeard-Looe – postponed
Paignton vs Lanner – postponed
Pirates Amateurs vs Exeter Athletic – postponed
Plymstock Albion Oaks vs Bude – postponed
South Molton 0 Truro 25
Tavistock vs Torquay Athletic – postponed
Topsham vs Veor – postponed
Devon 1
Ilfracombe vs Exeter Saracens – postponed
New Cross vs Dartmouth – postponed
Old Plymothian & Mannamedian vs Buckfastleigh Ramblers – postponed
Old Technicians vs Totnes – postponed
Plymouth Argaum vs Torrington – postponed
Tamar Saracens vs Withycombe – postponed
Gloucester Premier
Chosen Hill Former Pupils vs Cheltenham Saracens – postponed
Frampton Cotterell vs Cheltenham North – postponed
Hucclecote vs Berry Hill – postponed
Longlevens vs Whitehall – postponed
Old Richians 17 St Mary's Old Boys 0 – postponed
Ross-on-Wye vs Widden Old Boys – postponed
Gloucestershire 1
Gloucester Old Boys 17 Fairford 14
Gordon League 13 Dursley 5
North Bristol 5 St Brendan's Old Boys 8
Old Colstonians vs Cirencester – postponed
Old Cryptians vs Smiths Rugby – home walkover
Old Elizabethans 8 Tewkesbury 0
Gloucestershire 2 North
Bream vs Cheltenham Civil Service – postponed
Bredon Star 91 Cainscross 10
Minchinhampton 22 Westbury-on-Severn 3
Painswick vs Norton – postponed
Gloucestershire 2 South
Aretians vs Broad Plain – postponed
Ashley Down Old Boys 12 Bristol Aeroplane Co 8
Southmead vs Kingswood – postponed
United Bristol Hospitals 5 Cotham Park 0 – abandoned
Somerset Premier
Minehead Barbarians vs Imperial – postponed
Old Redcliffians II vs Burnham-on-Sea – postponed
Oldfield Old Boys 0 Avon 12
St Bernadettes Old Boys vs Hornets II – postponed
Stothert & Pitt vs Wells – postponed
Tor vs Yatton – postponed
Weston-s-Mare II vs Nailsea & Backwell – postponed
Somerset 1
Bridgwater & Albion II vs Chew Valley II – postponed
Cheddar Valley vs Bristol Harlequins – postponed
Crewkerne vs Bath Old Edwardians – postponed
Keynsham II vs Old Sulians – postponed
Midsomer Norton II vs Taunton II – postponed
North Petherton II vs Wellington II – postponed
Somerset 2 North
Gordano II 27 Clevedon II 10
Hornets III vs Bristol Telephone Area – postponed
Nailsea & Backwell II vs Bristol Barbarians – postponed
Oldfield Old Boys II 14 Weston-s-Mare III 13
Walcot II vs Yatton II – postponed
Winscombe II vs Old Redcliffians III – postponed
Somerset 2 South
Minehead Barbarians II vs Somerton – postponed
Morganians vs Castle Cary – postponed
Wells II 10 Wiveliscombe II 8
Wyvern vs Tor II – postponed
Yeovil II 19 Burnham-on-Sea II 31
Somerset 3 North
Bristol Harlequins II 12 Old Culverhaysians 12 – abandoned
Chew Valley III vs Keynsham III – postponed
Stothert & Pitt II vs Winscombe III – postponed
Yatton III vs St Bernadettes OB II – postponed
Somerset 3 South
Cheddar Valley II vs Martock – postponed
Midsomer Norton III vs Chard III – postponed
Dorset & Wilts 1 North
Chippenham II 5 Calne 17
Marlborough II 5 Avonvale 10
Minety vs Frome II – postponed
Royal Wootton Bassett II 20 Melksham 24
Trowbridge II 56 Bradford-on-Avon 5
Warminster 10 Sutton Benger 33
Dorset & Wilts 1 South
Bournemouth III vs Blandford – postponed
Dorchester vs Wimborne II – postponed
Dorset Dockers 43 Salisbury II 12
Lytchett Minster 10 Oakmeadians 45
Puddletown 0 Weymouth & Portland 29
Sherborne II vs Swanage & W II – postponed
Dorset & Wilts 2 North
Combe Down II 19 Trowbridge III 24
Corsham II vs Colerne – postponed
Devizes II 7 Westbury 0
Melksham II vs Amesbury – postponed
Supermarine 26 Swindon II 12
Swindon College Old Boys II vs Pewsey Vale – postponed
Dorset & Wilts 2 South
East Dorset vs Dorchester II– postponed
Oakmeadians II 22 Swanage & W III 19
Poole 10 Wheatsheaf Cabin Crew 22
Salisbury III 5 North Dorset II 19
Wimborne III vs Bridport – postponed
Dorset & Wilts 3 North
Cricklade vs Bradford-on-Avon II – home walkover
Swindon III vs Royal Wootton Bassett III – postponed
Warminster II vs Chippenham III – postponed
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.