SOUTH WEST RUGBY RESULTS Levels 5-10 March 7

Fairford scrum half

South West Premier
Exeter University 22 Drybrook 32
Exmouth 27 Camborne 21
Ivybridge 14 Brixham 10
Launceston 22 Bracknell 0
Maidenhead 43 Barnstaple 14
Newbury Blues 19 Weston-super-Mare 18
 


South West 1 East
Old Centralians 76 Marlborough 12
Old Patesians 40 Chippenham 26
Oxford Harlequins 60 Beaconsfield 48
Royal Wootton Bassett 27 Buckingham 14
Salisbury 12 Banbury 31
Sherborne 47 Wimborne 10
Trowbridge 31 Windsor 36

South West 1 West
Hornets 38 Devonport Services 10
Keynsham 25 Crediton 13
Lydney 41 Cleve 0
Newent 37 Chew Valley 24
Newton Abbot 19 Bridgwater & Albion 43
Sidmouth 29 Thornbury 10

Southern Counties South
North Dorset 22 Devizes 43
Swanage & Wareham 43 Corsham 12
Swindon 36 Combe Down 17
Swindon College Old Boys 0 Grove 0 – abandoned
Thatcham 39 Yeovil 17
Walcot vs Frome – postponed

Western Counties North
Clevedon 12 Chipping Sodbury 19
Coney Hill 12 Cheltenham 61
Gordano 18 Bristol Saracens 10
Matson 22 Barton Hill 7
Midsomer Norton 35 Avonmouth Old Boys 17
Old Bristolians 14 Stroud 57
Spartans (Gloucester) vs Winscombe – postponed

Western Counties West
Honiton 41 Kingsbridge 17
Penryn 22 Falmouth 8
Saltash 33 Cullompton 31
St Austell 59 Chard 17
Teignmouth 39 Bideford 20
Tiverton 7 Wellington 3
Wadebridge Camels 53 Wiveliscombe 7

Cornwall/Devon
Paignton 31 North Tawton 14
Pirates Amateurs 62 Liskeard-Looe 12
South Molton 18 Exeter Athletic 22
Tavistock 3 Bude 19
Topsham 14 Truro 21
Torquay Athletic 55 Veor 18

Devon 1
New Cross 33 Ilfracombe 0
Old Plymothian & Mannamedian vs Exeter Saracens – postponed
Old Technicians 23 Dartmouth 14
Plymouth Argaum 7 Buckfastleigh Ramblers 0
Tamar Saracens 15 Totnes 19
Torrington vs Withycombe – postponed

Gloucester Premier
Frampton Cotterell 7 Chosen Hill Former Pupils 42
Hucclecote 16 Cheltenham Saracens 13
Longlevens 19 Cheltenham North 5
Old Richians 33 Berry Hill 27
Ross-on-Wye 28 Whitehall 10
St Mary's Old Boys vs Widden Old Boys – home walkover

Gloucestershire 1
Gordon League 7 Gloucester Old Boys 13
North Bristol 15 Dursley 40
Old Colstonians 20 Fairford 43
Old Cryptians 46 Cirencester 0
Old Elizabethans 34 St Brendan's Old Boys 12
Smiths Rugby 51 Tewkesbury 22

Gloucestershire 2 North
Bredon Star 24 Minchinhampton 0
Brockworth 19 Cheltenham Civil Service 17
Norton vs Bream – away walkover
Westbury-on-Severn 26 Painswick 27

Gloucestershire 2 South
Aretians 33 Kingswood 0
Bishopston 34 Broad Plain 12
Cotham Park 5 Ashley Down Old Boys 79
United Bristol Hospitals 29 Southmead 5

Somerset Premier
Imperial 72 Old Redcliffians II 3
Oldfield Old Boys 28 Nailsea & Backwell 24
St Bernadettes Old Boys 5 Burnham-on-Sea 36
Stothert & Pitt vs Avon – postponed
Tor vs Hornets II – postponed
Wells 22 Yatton 21
Weston-s-Mare II 19 Minehead Barbarians 47

Somerset 1
Bridgwater & Albion II 39 Midsomer Norton II 12
Chew Valley II 75 Cheddar Valley 5
Crewkerne 33 Bristol Harlequins 7
Keynsham II vs Bath Old Edwardians – postponed
North Petherton II 12 Taunton II 17
Old Sulians vs Wellington II – home walkover


Somerset 2 North
Bristol Barbarians 10 Oldfield Old Boys II 27
Hornets III 26 Gordano II 21
Nailsea & Backwell II vs Clevedon II – home walkover
Old Redcliffians III 0 Bristol Telephone Area 7
Weston-s-Mare III vs Yatton II – postponed
Winscombe II vs Walcot II – postponed

Somerset 2 South
Minehead Barbarians II 38 Wyvern 32
Tor II vs Castle Cary – postponed
Wells II 29 Burnham-on-Sea II 14
Wiveliscombe II vs Somerton – postponed
Yeovil II 0 Chard II 36

Somerset 3 North
Bristol Harlequins II 7 Stothert & Pitt II 43
Chew Valley III 22 St Bernadettes OB II 5
Imperial II vs Old Culverhaysians – postponed
Yatton III 10 Winscombe III 58

Dorset & Wilts 1 North
Avonvale 45 Minety 12
Chippenham II 12 Trowbridge II 53
Frome II 10 Melksham 8
Marlborough II 53 Calne 17
Royal Wootton Bassett II 16 Sutton Benger 10
Warminster 66 Bradford-on-Avon 5

Dorset & Wilts 1 South
Blandford 94 Wimborne II 0
Bournemouth III 29 Swanage & W II 5
Dorchester 38 Weymouth & Portland 19
Lytchett Minster vs Dorset Dockers – away walkover
Puddletown 10 Oakmeadians 17


Dorset & Wilts 2 North
Colerne 22 Westbury 48
Combe Down II 15 Pewsey Vale 10
Corsham II 38 Amesbury 12
Devizes II vs Trowbridge III – home walkover
Swindon College Old Boys II 36 Supermarine 25
Swindon II vs Melksham II – home walkover

Dorset & Wilts 2 South
Ellingham & Ringwood II 7 East Dorset 22
Oakmeadians II vs Bridport – postponed
Salisbury III 0 Wheatsheaf Cabin Crew 59
Swanage & W III 24 North Dorset II 33
Wimborne III vs Dorchester II – postponed

Dorset & Wilts 3 North
Bath Saracens 54 Royal Wootton Bassett III 14
Bradford-on-Avon II vs Minety II – away walkover
Warminster II 5 Cricklade 54

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok