NON-LEAGUE pre-season SW football results

Larkhall ShortwoodWednesday July 17 to be updated...
Axminster Town FC vs Sherborne Town FC 
Axminster Town FC 2s vs Combe St Nicholas FC
Bodmin Town FC vs CARDIFF CITY U23s
Buckland Athletic FC vs Saltash United FC
Callington Town FC 2s vs Millbridge FC (Plymouth)
Hereford FC 2 CHELTENHAM TOWN FC 2
Liskeard Athletic FC vs Torpoint Athletic FC
Yate Town FC 1 FOREST GREEN ROVERS FC 6

Wednesday July 10

Callington Town FC 5 Plymouth Argyle FC U18s 2
Cheltenham Saracens FC 5 Longlevens AFC 2 at Tuffley Rovers FC
Elmore FC 0 Buckland Athletic FC 2
Exwick Villa FC 0 Buckland Athletic FC 5
Malmesbury Victoria FC 1 Gala Wilton FC (Gloucester) 6
Plymstock United FC 2 Torpoint Athletic FC 7 at Saltmill, Saltash
Shortwood United FC 1 Chalford AFC 1
Street FC 4 Westland Sports FC (Yeovil) 0
Westbury United FC 3 Trowbridge Town FC 0 at Beversbrook Sports & Community, Calne
Tuesday July 9
Bideford AFC 0 Torquay United FC 5 (Duku Reid Koszela Triallist A 2)
Bradford Town FC 0 Hungerford Town FC 3
Brimscombe & Thrupp FC 0 Gloucester City AFC 4
Cadbury Heath FC 0 Bristol Rovers U18s 2
Cirencester Town FC 3 Swindon Supermarine FC 4
Corsham Town FC 2 Frome Town FC 2
Dorchester Town FC 5 Bridgwater Town FC 0
Godolphin Atlantic FC 3 (Dominic Roberts 3) St Mawgan FC 1
Ilfracombe Town FC 0 Barnstaple Town FC 6
Mangotsfield United FC 2 Bristol Rovers Development 1
Monmouth FC 3 Lydney Town FC 3
Newquay AFC 1 Chester FC 9
St Blazey AFC 2 Peterborough United FC U18s 3
Tavistock AFC 0 Taunton Town FC 5
Tiverton Town FC 0 EXETER CITY FC 1
Truro City FC 1 PLYMOUTH ARGYLE FC 0
Tuffley Rovers FC 6 Gloucester City AFC U18s 1
Yeovil Town FC U18s 1 (Devon Arnold) Wincanton Town FC 1

Friday July 19 tbu
Bath City FC vs NEWPORT COUNTY AFC 1900
Bishops Cleeve FC vs Cinderford Town FC 1930
Cribbs FC Reserves vs Chalford AFC 1930ko @ Glos FA HQ Oaklands Park Almondsbury BS32 4AG
Harrow Hill FC vs Stonehouse Town FC 1900
Larkhall Athletic FC vs Westbury United FC 1930
Newton Abbot Spurs FC vs Buckland Athletic FC 1930
Paulton Rovers FC vs Bristol Rovers Development 1930
Pershore Town FC v Evesham United FC 1945
Plymouth Parkway vs CARDIFF CITY FC U23s 1900
Shortwood United FC vs Brimscombe & Thrupp FC 1930
Taunton Town FC vs CHELTENHAM TOWN FC 1945

Fry Club Cup & Brunel Shield quarter finals all 1830 & FREE TO SEE @ Somerdale Pavilion Keynsham BS31 2FF
Fry Club Cup
Fry Club FC vs Hambrook FC
Longwell Green FC Res vs Keynsham Town FC Res
Brunel Shield
Wick FC vs Oldland Abbotonians FC Res
De Veys FC vs Winterbourne United FC 

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok